Teatr Lalka w Warszawie

Dzisiejszy dzień upłynął nam pod znakiem wielkich, kulturalnych emocji! Nasza wesoła gromadka wsiadła do autokaru i wyruszyła w podróż prosto do serca stolicy – do magicznego Teatru Lalka w Warszawie. Dzieci miały okazję obejrzeć niesamowity, pełen mądrości i pięknych barw spektakl „Brzydkie kaczątko. Bajka na nowe czasy”. To współczesna, niezwykle poruszająca opowieść o tym, że każdy z nas jest wyjątkowy, a bycie „innym” wcale nie oznacza bycia gorszym. Co to były za emocje!
Podróż autokarem minęła nam na wspólnych śpiewach i radosnym wyczekiwaniu. Spektakl zachwycił nas niesamowitą grą aktorską, nowoczesnymi kostiumami i piękną muzyką. Scena dosłownie tętniła magią! Pamiątkowe zdjęcia w teatralnym foyer i na tle kolorowych dekoracji będą wspaniałą pamiątką. Miny naszych małych widzów mówią same za siebie – wróciliśmy zmęczeni, ale z głowami pełnymi niezapomnianych wrażeń i uśmiechami od ucha do ucha!

