Ustawienia

deszcz
Powróć do: strona główna

OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW KANDYDATÓW DO PRZEDSZKOLA

Wniosek o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2024-2025  wraz z wymaganymi dokumentami rodzice/prawni opiekunowie składają:

drogą elektroniczną w systemie informatycznym NABO lub w formie papierowej tylko do dyrektora przedszkola pierwszego wyboru.

Link do systemu rekrutacyjnego: https://przedszkola-blonie.nabory.pl/

Wniosek o przyjęcie do przedszkola publicznego wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym należy złożyć w terminie od 19 lutego 2024 r. do 1 marca 2024 r. do godz. 15:00

UWAGA RODZICE PRZEDSZKOLAKÓW UCZĘSZCZAJĄCYCH DO NASZEGO PRZEDSZKOLA!

W terminie od 5 do 9 lutego 2024 roku,   składają Państwo "Deklarację kontynuowania edukacji przedszkolnej   w kolejnym roku szkolnym" w wersji  papierowej. Deklaracje będą wydawane i przyjmowane przez wychowawców poszczególnych grup.

Rodzice/prawni opiekunowie, którzy nie złożą deklaracji o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w wymaganym terminie podlegają powszechnej rekrutacji do przedszkoli Gminy Błonie.

dokumentacja

Pliki do pobrania:

Regulamin rekrutacji
Format: pdf, 3.39 MB
Uhwała Nr XLI.344.2022
Format: pdf, 209.55 kB
Deklaracja kontynuowania
Format: pdf, 175.85 kB
Wniosek o przyjęcie
Format: pdf, 317.5 kB
Format: pdf, 165.25 kB
Potwierdzenie woli wyboru
Format: pdf, 117.25 kB
Format: pdf, 330.06 kB
Harmonogram rekrutacji
Format: pdf, 1.13 MB
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.